Seznam IT akademie - Agilní workshop

23. 5. 1717:00 - 21:00 Radlická 3294/10

Akce již proběhla

Program akce

profilové foto
Mirka Soběslavová

Mirka pracuje jako Scrum Lady v Seznamu 3 roky. Momentálně má na starosti vývojové týmy na Reklamních systémech. Baví ji Scrum a komunikace s lidmi napříč Seznamem. Ve volném čase pořádá dobročinné aktivity pro malé sportovce a věnuje se rodině.

profilové foto
Ctirad Martinec

Ctirad se přidal do řad Seznamáků teprve před rokem. V roli Scrum mastera je součástí týmů Mapy.cz a obsahových služeb, kde spolupracuje s týmem, jenž vyvíjí mobilní aplikace (Stream, Sport, TV program). Na pozici Scrum mastera pracoval už v předchozím zaměstnání po tři roky. Agilní metody považuje za efektivní způsob vývoje softwaru ať jde o jednoduché aplikace, nebo komplexní programy. Ve volném čase se věnuje bruslení a tanci, převážně kubánské salse.

profilové foto
Pavel Hudeček

Pavel pracuje v Seznamu od roku 2016 jako scrum master na Zboží.cz. Stará se o dva týmy vývojářů v Praze a jeden tým v Brně. Scrum poznal v roce 2009 na pozici vedoucího vývojového týmu, když ho zaváděl jako systém řízení práce. Má velkou sbírku LEGO stavebnic, a proto se na podzim 2016 rád přidal ke scrum masterům v Seznamu, kteří připravují Agile workshop pro naše nováčky. Má rád barevné grafy, a když čísla „sedí“. Ve volném čase ho baví RC auta, Arduino a jiné elektronické hračky a stavebnice.